ExactVU™ Mikro Ultrason Sistemi

ExactVu™ mikro ultrason ile küçük lezyonları (Gleason 8) görüntülenmesi ve hedeflenmesi.

ExactVu™ ile Yüksek çözünürlüklü mikro ultrason deneyimi! Prostat kanseri tespitinde YENİ bir dönem!

ExactVu™ mikro ultrason sistemi ile küçük lezyonların hedeflenmesi ve biyopsi iğnesi ile birlikte gerçek zamanlı görüntülenmesi.
 • null
  29 MHz’de çalışan devrimsel ultrason çözünürlüğü!
  ExactVu™’nun MRI ile karşılaştırılabilir yüksek çözünürlüğü ve geleneksel ultrasona göre %300 netlik artışı sayesinde lezyonları daha rahat görmenizi sağlar.
 • null
  Eşsiz gerçek zamanlı çözünürlük teknolojisi!
  Şüpheli bölgeleri yüksek çözünürlükle anlık olarak görselleştirir ve biyopsileri gerçek zamanlı ve odaklı olarak hedefler.
 • null
  PRI-MUS (Prostat Risk Identification- Micro UltraSound) teknolojisi ile prostat dokusunu kolayca incele ve ölçeklendir!
  Düşük riskli veya şüpheli bölgeleri hızlı bir şekilde tanımlamaya ve biyopsileri buna göre hedeflemeye yardımcı olan kanıta dayalı ölçeklendirme sistemi sayesinde hataya yer bırakmaz.

Dünyanın

İLK ve TEK
29MHz

ile Çalışan Yüksek Çözünürlüklü Mikro Ultrason Sistemi

 • null
  Çığır Açan Yüksek Çözünürlüklü 29 MHz Dönüştürücü!
  Prostat ve çevresindeki anatominin eşsiz çözünürlüğü ve görüntülemesini sağlayan dünyanın ilk yüksek çözünürlüklü dönüştürücüsü.
 • null
  ExactVu™, Güncellenebilir Platformu ile Geleceğe Hazır!
  ExactVu™ sistemi, ek donanım özelliklerini ve yazılımlarını destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.
 • null
  Bütünüyle ürolojik bir platform
  Dünya’nın ilk yüksek çözünürlüklü ve geleneksel problarını destekleyen sistem.

  – 29 MHz prob ekipmanı ile hızlı ve kesin hedeflenen sistematik biyopsi prosedürleri sunar.
  – ExactVu™, Abdominal görüntüleme1 (Böbrek ve Mesane) ve büyük prostat prosedürleri için geleneksel çözünürlükte ekipmanı da içerir.

 • null
  Fonksiyonel Dokunmatik Ekran Özelliği!
  Gelişmiş ayarlara, görüntü kontrollerine ve genişletilmiş parametrelere kolayca erişilebilme imkânı.
 • null
  DICOM Uyumluluğu1
  ExactVu™, hasta dosyalarına ve verilerine erişim için DICOM uyumluluğu sunar.
 • null
  FusionVu™ için Ek Donanım Gerekmez!
  FusionVu™ için aynı ExactVu™ donanım platformu kullanılır. Ek donanım satın alınmasına, öğrenilmesine veya başka donanımlarla desteklenmesine gerek yoktur.
blank

%300

Gelişme

ExactVu™ mikro-ultrason sistemi, ultrason çözünürlüğünde devrim yaratacak bir atılım gerçekleştirmiştir. 29 MHz de çalışan ExactVu™ sistemi, standart MRI ve geleneksel ultrason sistemlerine göre %300’lük bir çözünürlük artışı sunar.

Başlangıçta mikroskobik ön-klinik hedeflerini görselleştirmek için geliştirilen ExactVu™ sistemi, 70 mikronluk bir çözünürlük sağlar. Prostat kanseri günümüzde yaygın görülen bir hastalık olduğu için ürologlar, “mikro-ultrason” teknolojisini kullanarak geleneksel ultrason frekanslarının göremediği ve ayırt edilemeyen bölümleri daha katmanlı, detaylı ve kolay bir şekilde görülebilirler.

ExactVu™mikro-ultrason sistemi; ürolog hekimlere çok kısa zamanda ve tek seferde, yüksek çözünürlüklü görseller sunarak şüpheli bölgenin kolaylıkla ve doğru bir şekilde teşhis edilmesini sağlar. Teşhis edilen şüpheli bölgeler direk hedef alınarak biyopsi yapılması için gereken yüksek çözünürlüklü teknoloji ve ekipmanı sunar.

Infographics-Fast-bk

Hızlı

Gerçek zamanlı hedefleme de dahil olmak üzere 15 dakikada biyopsi imkanı
Infographics-Urologist-Controlled-bk

Üroloji

Üroloji disiplini altında kısa zamanda doğru teşhis
Infographics-Targeted-bk

Tam Hedeflenen Biyopsiler

Hızlı ve aynı anda tam hedefli biyopsi yapma kolaylığı
Infographics-SingleProcedures-bk

Basit ve Hızlı Prosedür

Tek seferde güvenilir ve hedefli biyopsi
Infographics-Differentiate-bk

Şüpheli Bölgeleri Farklılaştırır

PRI-MUS™ teknolojisi ile şüpheli kanıta dayalı ölçeklendirme ve farklılaştırma
Infographics-Target-bk

Gerçek Zamanlı Hedefleme

Mikro-ultrason ile şüpheli bölgeleri aynı anda görselleştirerek güvenilir biyopsi için doğru hedeflemeyi sağlar.

PROBLAR

ExactVu™sistemi, yüksek çözünürlüklü 29 MHz hedefli transrektal ultrason biyopsi alınması faaliyetlerinin yanı sıra abdominal (mesane ve böbrek) taraması için geleneksel çözünürlükte probları da kullanır. Büyük prostatlarda (120 cc üzeri prostat hacimleri) biyopsi yapmak için kullanılan geleneksel çözünürlüklü transrektal probları da destekler.

blank

Yüksek Çözünürlüklü

29 MHz Yüksek Çözünürlüklü Transrektal Side-Fire Probu (Doğrusal) / EV29L Prob
UygulamaGörüş Alanı
Hedefli ve sistematik prostat biyopsileri için yüksek çözünürlüklü transrektal prob5.0cm
blank

Geleneksel Çözünürlük

9 MHz End-fire Prostat Transrektal Probu (Kavisli) / EV9C Prob
UygulamaGörüş Alanı
Büyük prostatlar için hedeflenmiş ve sistematik prostat biyopsileri için end-fire transrektal prob8.0cm

Transperinal Hedefli Biyopsiler

Gerçek zamanlı hedefli transperinal biyopsi uygulaması yanı sıra transperinal bazlı FusionVu™ mikro ultrason/MRI füzyon prosedürlerini ek bir donanıma gerek kalmadan gerçekleştirin. Transperinal prosedürler ExactVu™ sistemiyle doğrudan, hızlı ve 70 mikrona kadar büyüyen çözünürlüğü sayesinde kolayca yönlendirilir.

Exact Imaging’in tek kullanımlık transperinal klips kılavuzu2, iğnenin her zaman görüntüleme düzlemine hızlanmasını sağlar. İğne kulesinin kayma hareketi, iğnenin yerleştirilmesinde maksimum esneklik ve kontrol sağlar.

Kararlı ve kolay transperinal prosedürler için EV29L prob (sol alt görüntü) için eklemli bir kol, adım sistemi ve kızak adaptörü de mevcuttur.

blank
ExactVu-FusionVU

FusionVu™, ExactVu™ mikro ultrason sisteminin MRI görüntülerinden yararlanmasını sağlayan uygulamasıdır. Vakaların büyük çoğunluğu, ExactVu™ mikro ultrason sistemini gerçek zamanlı hedefli biyopsi teknolojisini, hızlı bir şekilde kullanılabilir ve MRI ile karşılaştırılabilir yüksek tespit oranları ile gerçekleştirilebilir. MRI görüntülemesinin gerekli olduğu durumlarda FusionVu™ sistemi, Cognitive Assist™ veya tam FusionVu™ mikro ultrason rehberliğine çalışmasına izin verir. FusionVu™ uygulaması aynı ExactVu™ platformunda çalışır ve satın alma veya yeni bir donanım öğrenimine gerek duymaz.

Cognitive Assist™, ürolog hekimlerin 70 mikronluk gerçek zamanlı çözünürlük avantajıyla en hızlı ve en basit kognitif füzyonu gerçekleştirmesini sağlar. MRI cihazında tanımlanan ve PI-RADS (Prostate Imaging –  Reporting and Data System) raporunda belirlenen lezyonlar kolaylıkla ExactVu™ ekranına aktarılabilir. Prostat boyunca yapılan taramalar ve MRI lezyonları ön görüntüde belirir. Canlı mikro ultrason görüntüsü lezyon açısından değerlendirilebilir.

blank

Cognitive Assist™ ekranı, mikro ultrasonda canlı olarak görülen ve aynı lezyonların PI-RADS grafiğiyle ilişkili görülen iki Gleason 7 lezyonunu gösterir.

FusionVu™, MRI ile tanımlanmış lezyonların hızlı bir şekilde içe aktarılmasını, hizalanmasını ve hedeflenmesini sağlar. ExactVu™ sisteminin 70 mikron gerçek zamanlı çözünürlüğü nedeniyle çoğu MRI lezyonu, mikro ultrasonda görülür. Çok hassas bir hedeflemeye sahip olan ExactVu™ sisteminde lezyonlar gerçek zamanlı ve ayrıntılı olarak görülebilir. ExactVu™ özellikli FusionVu™en hızlı ve en basit gerçek zamanlı hedefleme platformudur.

blank

MRI sol Geçiş Bölgesinde bir PI-RADS 4 lezyonu saptadı. MRI PI-RADS 4 lezyonu negatif bir örnekti. Mikro-Ultrasonda Apikal / Ön bölge PRI-MUS 4 lezyonu belirlendi. Örnekte Gleason 3 + 4 Kanser belirlendi.

PRI‑MUS™

Ürolog hekimlerin mikro ultrason sistemini kullanarak ilgili doku özelliklerini tanımlamasına yardımcı olan kanıta dayalı ölçeklendirme sistemi.

PRI-MUS™ (mikro-ultrason kullanarak prostat risk tanımlaması), mikro ultrason altında prostatın sonografik özelliklerini karakterize etmek için kullanılan kanıta dayalı bir ölçektir (MRI için PI-RADS™ gibi). Karakteristik olarak iyi huylu PRI-MUS 1 ve 2 özellikleri için ürolog hekim sadece sistematik bir biyopsi alabilir. PRI-MUS 4 ve 5 özellikleri için ürolog hekim, önemli hastalıklarla yüksek derecede ilişkili alanları hedefleyebilir. PRI-MUS 3 karakteristikleri, dokudaki şüpheye bağlı olarak hedefli veya sistematik biyopsi ile desteklenebilir.

SİSTEMATİK BİYOPSİ

PRI-MUS 1

Primus 1 Detail 1
Primus 1 Detail 4
Primus 1 Detail 3
Primus 1 Detail 2

PRI-MUS 2

Primus 2 Detail 1
Primus 2 Detail 2
Primus 2 Detail 3
Primus 2 Detail 4

HEDEFLENEN ŞÜPHELİ BÖLGE

PRI-MUS 3

Primus 3 Detail 1
Primus 3 Detail 2
Primus 3 Detail 3
Primus 3 Detail 4

PRI-MUS 4

Primus 4 Detail 1
Primus 4 Detail 2
Primus 4 Detail 3
Primus 4 Detail 4

PRI-MUS 5

Primus 5 Detail 1
Primus 5 Detail 2
Primus 5 Detail 3
Primus 5 Detail 4

Kapsamlı Eğitim ve Destek

blank

Yerinde Eğitim Programı
Tüm ExactVu™ sistemleri, şüpheli bölgeleri belirlemek ve hedeflenen biyopsileri optimize etmek için sistem çalışması, prosedür optimizasyonu ve PRI-MUS ölçeğinin kullanımı hakkında kapsamlı yerinde eğitimler içerir.

Elektronik Öğrenme Programı
Exact Imaging, web tabanlı içerik ve değerlendirmeler dahil olmak üzere geniş elektronik öğrenme araçlarına erişim sağlar. Devam eden katılımcılar için düzenli görüntüler ve vaka çalışmaları sunulmaktadır.

Video Eğitim Modülleri
Teknik optimizasyona odaklanan video modülleri tüm müşteriler için çevrimiçi olarak mevcuttur. PRI-MUS protokolünde yeni özellikler ve güncellemeler kullanıma sunuldukça video kütüphanesi büyümeye devam edecektir.

Global Sistem Desteği
Exact Imaging, tüm müşteri sitelerimiz için kapsamlı, duyarlı teknik ve uygulama desteği sağlamak üzere Kuzey Amerika ve Avrupa’da servis yerleri kurmuştur. Telefon, e-posta ve uzaktan sistem desteği (kısa bir süre içinde sunulacaktır) ve internet üzerinden teşhis de sağlanmaktadır.

Referanslar:

 1. Ürünler kısa süre içerisinde uygun olacaktır.
 2. Henüz onaylanmadı ve bir ülkede satışa sunulmadı.

Hedeflenen biyopsi ihtiyaçlarınızı dinlemeye hazırız

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH