ExactVU™ Mikro Ultrason Sistemi

ExactVu mikro ultrason ile küçük lezyonları (Gleason 8) görüntülenmesi ve hedeflenmesi.

ExactVu™

Gerçek zamanlı prostat biyopsisi belirleyen mikro-ultrason sistemi
 • null
  29 MHz’e kadar çalışan, devrimsel ultrason çözünürlüğü!
  ExactVu’nun çözünürlüğü MRI ile karşılaştırılabilir ve geleneksel ultrasona göre %300 çözünürlük artışı sağlar
 • null
  Eşsiz gerçek zamanlı çözünürlük teknolojisi!
  Şüpheli bölgeleri görselleştirin ve biyopsileri gerçek zamanlı olarak hedefleyin
 • null
  PRI-MUSTM teknolojisi ile prostat dokusunu kolayca incele ve ölçeklendir!
  Düşük riskli veya şüpheli bölgeleri hızlı bir şekilde tanımlamaya ve biyopsileri buna göre hedeflemeye yardımcı olan kanıta dayalı ölçeklendirme

Dünyanın ilk

29MHz

Mikro-Ultrason Sistemi

 • null
  Çığır Açan Yüksek Çözünürlüklü 29 MHz Dönüştürücü!
  Prostat ve çevresindeki anatominin eşsiz çözünürlüğü ve görüntülemesini sağlayan dünyanın ilk yüksek çözünürlüklü dönüştürücüsü.
 • null
  Gelecek modlar ve uygulamalar için Genişletilebilir ExactVu Platformu
  Mevcut ExactVu donanımı, gelecek modları ve uygulamaları destekleyecek şekilde tasarlandı.
 • null
  Bütünüyle ürolojik bir platform
  Dünya’nın ilk yüksek çözünürlüklü ve geleneksel dönüştürücüsünü destekleyen sistem.

  – 29 MHz dönüştürücü ile kesin hedef ve sistematik biyopsi prosedürleri
  – Abdominal görüntüleme1 (Böbrek ve Mesane) ve büyük prostat prosedürleri için geleneksel çözünürlükte güç çeviricileri içerir

 • null
  Gelişmiş Özellikler için Çok Fonksiyonel Dokunmatik Ekran
  Gelişmiş ayarlara, görüntü kontrollerine ve genişletilmiş parametrelere kolayca erişilebilir.
 • null
  DICOM Uyumluluğu1
  Hasta dosyalarına ve verilerine erişim için DICOM uyumluluğu
 • null
  FusionVu™ için Aynı Donanım Platformu
  FusionVu™ için aynı ExactVu™ donanım platformu kullanılır. Ek donanım satın alınmasına, öğrenilmesine veya başka donanımlarla desteklenmesi gerekmez.
blank

%300

Gelişme

ExactVu mikro-ultrason sistemi, ultrason çözünürlüğünde devrim yaratacak bir atılım gerçekleştirmiştir. Sistem 29 MHz’de çalışır. Bu devrim yaratacak teknoloji, standart MRI ve geleneksel ultrason sistemlerine göre %300 lük bir çözünürlük artışı sunar.

Başlangıçta mikroskobik ön-klinik hedeflerini görselleştirmek için geliştirilen ExactVu sistemi, 70 mikron veya 0.07 milimetrelik bir çözünürlük sağlar. Prostat kanseri günümüzde yaygın görünen bir hastalık olduğu için ürologlar, “mikro-ultrason” teknolojisini kullanarak geleneksel ultrason frekanslarının göremediği ve ayırt edilemeyen bölümleri daha katmanlı, detaylı ve kolay bir şekilde görebilirler.

ExactVu mikro-ultrason sistemi, ürologlara ofislerinden çıkmadan, gerçek zamanlı ve mikro-ultrason teknolojisi ile yüksek çözünürlüklü görseller sunarak, hastalıklı bölgeyi kolaylıkla teşhis etmesini ve ardından şüpheli bölgeleri direk hedef alarak biyopsi yapması için gereken teknolojiyi sağlar.

Infographics-Fast-bk

Hızlı

Gerçek zamanlı hedefleme de dahil olmak üzere toplam prosedür 15 dakika sürmektedir.
Infographics-Urologist-Controlled-bk

Ürolog Kontrollü

Prosedür
Infographics-Targeted-bk

Hedeflenen Biyopsiler

Hedeflenen Biyopsiler
Infographics-SingleProcedures-bk

Tek Prosedür

1 hasta ziyaretinde hedeflenen biyopsiler gerçekleştirilir
Infographics-Differentiate-bk

Şüpheli Bölgeleri Farklılaştırın

Şüpheli Bölgeleri Farklılaştırın
Infographics-Target-bk

Gerçek Zamanlı Hedefleme

Ürologlar şüpheli bölgeleri görselleştirir ve mikro-ultrason ile hedefleri belirler

Problar

ExactVu sistemi, yüksek çözünürlüklü 29 MHz hedefli transrektal ultrason biyopsilerinin faaliyetlerinin yanı sıra abdominal (mesane ve böbrek) taraması için geleneksel çözünürlükte dönüştürücüler kullanır.

Çok büyük prostatlarda (120 cc üzeri prostat hacimleri) biyopsi yapmak için kullanılan geleneksel çözünürlüklü transrektal dönüştürücüye sahiptir.

blank

Yüksek Çözünürlük

29 MHz Yüksek Çözünürlüklü Transrektal Side-Fire dönüştürücüsü (Doğrusal) / EV29L Dönüştürücü
UygulamaGörüş Alanı
Hedefli ve sistematik prostat biyopsileri için yüksek çözünürlüklü transrektal dönüştürücü5.0cm
blank

Geleneksel Çözünürlük

9 MHz End-fire Prostat Transrektal Dönüştürücü (Kavisli) / EV9C Dönüştürücü
UygulamaGörüş Alanı
Büyük prostatlar için hedeflenmiş ve sistematik prostat biyopsileri için end-fire transrektal dönüştürücü8.0cm

Transperinal Hedefli Biyopsiler

İster gerçek zamanlı transperinal hedefli biyopsi uygulaması, ister transperinal bazlı FusionVu mikro ultrason/MRI füzyon prosedürlerini gerçekleştirin, transperinal prosedürler ExactVu sistemiyle doğrudan, hızlı ve 70 mikrona kadar büyüyen çözünürlüğü sayesinde kolayca yönlendirilir.

Exact Imaging’in tek kullanımlık transperinal klips kılavuzu2, iğnenin her zaman görüntüleme düzlemine hizalanmasını sağlar. İğne kulesinin kayma hareketi, iğnenin yerleştirilmesinde maksimum esneklik ve kontrol sağlar.

Kararlı ve kolay transperinal prosedürler için EV29L dönüştürücü (sol alt görüntü) için eklemli bir kol, adım sistemi ve kızak adaptörü de mevcuttur.

blank
ExactVu-FusionVU

FusionVu™, ExactVu mikro ultrason sisteminin MRI’dan yararlanma uygulamasıdır. Vakaların büyük çoğunluğu için, biyopsilerin hedeflenmesi ExactVu sisteminde gerçek zamanlı olarak, hızlı bir şekilde mikro-ultrason kullanılarak ve MRI ile karşılaştırılabilir tespit oranları ile gerçekleştirilir. MRI gerektiğinde, FusionVu ya Bilişsel Yardım’a ya da tam FusionVu mikro ultrason rehberliğine izin verir. Uygulama aynı ExactVu platformunda çalışır.
– satın almak, desteklemek veya öğrenmek için yeni bir donanıma ihtiyaç yoktur.

Cognitive Assist™, üroloğun 70 mikron gerçek zamanlı çözünürlük avantajıyla en hızlı, en basit bilişsel füzyonu gerçekleştirmesini sağlar. Bir PI-RADS raporundan MRI ile tanımlanan lezyonları seçmeniz yeterlidir ve bunlar ExactVu ekranında görünür. Prostat taraması yapıldığında keşif görüntüsünde MRI lezyonları görülür. Canlı mikro-ultrason görüntüsü lezyon için değerlendirilebilir.

blank

Cognitive Assist ekranı, mikro ultrasonda canlı olarak görülen ve aynı lezyonların PI-RADS grafiğiyle ilişkili görülen iki Gleason 7 lezyonunu gösterir.

FusionVu™, MRI ile tanımlanmış lezyonların hızlı bir şekilde içe aktarılmasını, hizalanmasını ve hedeflenmesini sağlar. Yine, ExactVu sisteminin 70 mikron gerçek zamanlı çözünürlüğü nedeniyle çoğu MRI lezyonu mikro ultrasonda görülür. Hedefleme çok hassastır, çünkü gerçek lezyonlar gerçek zamanlı ve ayrıntılı olarak görülebilir. ExactVu™ özellikli FusionVu™, en hızlı, en basit gerçek zamanlı hedefleme platformudur.

blank

MRI sol geçiş bölgesinde bir PI-RADS 4 lezyonu saptadı. MRI PI-RADS 4 lezyonu negatif bir örnektir. Mikro-Ultrasonda Apikal / Ön bölge PRI-MUS 4 lezyonu saptandı. Gleason 3 + 4 kanser örnekte tanımlanmıştır.

PRI‑MUS™

Ürologların mikro ultrason kullanarak ilgili doku özelliklerini tanımlamasına yardımcı olan kanıta dayalı ölçek

PRI-MUS™ (mikro-ultrason kullanarak prostat risk tanımlaması), mikro ultrason altında prostatın sonografik özelliklerini karakterize etmek için kanıta dayalı bir ölçektir (MRI için PI-RADS™ gibi). Karakteristik olarak iyi huylu PRI-MUS 1 ve 2 özellikleri için ürolog sadece sistematik bir biyopsi alabilir. PRI-MUS 4 ve 5 özellikleri için ürolog, önemli hastalıklarla yüksek derecede ilişkili alanları hedefleyebilir. PRI-MUS 3 karakteristikleri, dokudaki şüpheye bağlı olarak hedefli veya sistematik biyopsi ile desteklenebilir.

SİSTEMATİK BİYOPSİ

PRI-MUS 1

Primus 1 Detail 1
Primus 1 Detail 4
Primus 1 Detail 3
Primus 1 Detail 2

PRI-MUS 2

Primus 2 Detail 1
Primus 2 Detail 2
Primus 2 Detail 3
Primus 2 Detail 4

HEDEFLENEN ŞÜPHELİ BÖLGE

PRI-MUS 3

Primus 3 Detail 1
Primus 3 Detail 2
Primus 3 Detail 3
Primus 3 Detail 4

PRI-MUS 4

Primus 4 Detail 1
Primus 4 Detail 2
Primus 4 Detail 3
Primus 4 Detail 4

PRI-MUS 5

Primus 5 Detail 1
Primus 5 Detail 2
Primus 5 Detail 3
Primus 5 Detail 4

Kapsamlı Eğitim ve Destek

blank

Yerinde Eğitim Programı
Tüm ExactVu™ sistemleri, şüpheli bölgeleri belirlemek ve hedeflenen biyopsileri optimize etmek için sistem çalışması, prosedür optimizasyonu ve PRI-MUS ölçeğinin kullanımı hakkında kapsamlı yerinde eğitimler içerir.

Elektronik Öğrenme Programı
Exact Imaging, web tabanlı içerik ve değerlendirmeler dahil olmak üzere geniş elektronik öğrenme araçlarına erişim sağlar. Devam eden katılımcılar için düzenli görüntüler ve vaka çalışmaları sunulmaktadır.

Video Eğitim Modülleri
Teknik optimizasyona odaklanan video modülleri tüm müşteriler için çevrimiçi olarak mevcuttur. PRI-MUS protokolünde yeni özellikler ve güncellemeler kullanıma sunuldukça video kütüphanesi büyümeye devam edecektir.

Global Sistem Desteği
Exact Imaging, tüm müşteri sitelerimiz için kapsamlı, duyarlı teknik ve uygulama desteği sağlamak üzere Kuzey Amerika ve Avrupa’da servis yerleri kurmuştur. Telefon, e-posta ve uzaktan sistem desteği (kısa bir süre içinde sunulacaktır) ve internet üzerinden teşhis de sağlanmaktadır.

Referanslar:

 1. Ürünler kısa süre içerisinde uygun olacaktır.
 2. Henüz onaylanmadı ve bir ülkede satışa sunulmadı.

Hedeflenen biyopsi ihtiyaçlarınızı dinlemeye hazırız

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH