İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI

Andromed Medikal A.Ş İnsan Kaynakları

ANDROMED A.Ş. olarak amacımız, doğru adayları şirket havuzuna kazandırmak, potansiyel aday sayısını arttırmak ve bu kişileri sağlıklı yöntemlerle değerlendirerek ilgili pozisyonlara yerleştirmektir.

İşe Alım Süreci:

• Aday havuzundan uygun bulunan adaylar görüşmeye davet edilir. İnsan Kaynakları birimi tarafından yapılan ön görüşme sonrasında yabancı dil testi (Pozisyon için gerekli ise) sayısal & sözel yetenek testleri ve kişilik envanteri uygulanır. Bu aşama sonrasında olumlu bulunan adaylarla ortak değerleri ve yetkinlikleri sorgulamak amacıyla İnsan Kaynakları ve ilgili bölüm yöneticisi ikinci bir görüşme gerçekleştirir.

• Görüşme sürecini başarı ile tamamlayan adaylar Değerlendirme Merkezi uygulamasına katılırlar. Değerlendirme merkezi sonucunda olumlu değerlendirilen adaylar üst yönetim görüşmesine davet edilir.

Bu aşamalar sonrasında pozisyon için uygun bulunan adaylara ücret ve yan haklar hakkında bilgilendirme yapılarak iş teklifi yapılır. Adayın da mutabakatı ile işe giriş işlemleri gerçekleştirilerek oryantasyon süreci başlatılır.

İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM FORMU

İş Başvurularınız İçin Aşağıdaki Formu Doldurabilirsiniz

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH