OmniMax™

omnimax

Tek bir platformda bütün çözümler bir arada

OmniMax™ limitsiz uygulama seçeneği ile estetik çözümleri dört güçlü teknolojiyi bir platformda birleştirerek sunmaktadır. Cilt gençleştirme, vücut şekillendirme, epilasyon ve medikal estetik tedavilerinde hastaların tercihidir.

 

OmniMax™ ‘ in çoklu teknoloji platformu; lazer uygulamaları, vücut şekillendirme, cilt gençleştirme gibi geniş bir uygulama alanı sunmaktadır.

 

Çok Yönlü ve Geliştirilebilir Tasarım

OmniMax™ platformu iş geliştikçe yeni uygulamaların eklenmesi sayesinde riske neden olmaksızın kliniklerin ekonomik ve güvenli bir şekilde büyümesini sağlar.

 

Etkili Klinik Sonuçlar

OmniMax™, bir çok teknolojiyi içinde bulunduran APPGrades™ konsepti sayesinde kısa tedavi süresi ile en hızlı sonucu vermektedir.

 

Daha Basit ve Daha Güvenilir

Çeşitli ve kolay erişimli teknolojileri ile önceden ayarlanmış protokolleri sayesinde, tedaviler çok basit ve çok yönlü olmaktadır.

 

Gelişmiş Hizmet

Eşsiz OmniMax™ uygulamaları size mevcut olan müşterilerinize; dövme çıkartma, leke tedavileri, vücut şekillendirme, cilt gençleştirme ve epilasyon paketleri ile geniş hizmet olanağı sağlar.

 

omnimax 2big

 

Omnimax™ Lazer

 

lazer

Bütün dermatolojik ve estetik uygulamalarda kullanılmak üzere, araştırma bölümümüzde bulunan 100 uzman doktor, lazer enerji seviyeleri ve atış parametrelerini maksimum dermal ve epidermal etki gösterecek şekilde özenle geliştirmiştir.

 

Hafif ergonomik başlık

Özel olarak tasarlanmış aksesuarları, yüz ve vücut uygulamalarında kolaylık sağlamaktadır.

 

Daha güvenli ve konforlu

Sistem, bütün güvenlik düzenlemeleri ile uyumludur. Çift güvenlik mekanizması içerir.

 

Hızlı ve optimum alanda kullanım

Her lazer başlığı, büyük ve küçük spot genişliklerine sahip olduğundan çok hızlı ve optimum alanda kullanım sağlar.

 

Çok yönlü kombinasyonlar

Farklı teknolojilerin kombinasyonu sayesinde klinik etkisini arttırır.

 

Long Pulse Nd:YAG 1064nm Lazer

Epilasyon, varis tedavisi ve kırışıklık tedavilerinde başarılı sonuçlar vermektedir. Kolojen yenilenmesini sağlamaktadır.

 

Q-Switched Nd:YAG/KTP 1064nm / 532nm Lazer

Cerrahi müdahaleye gerek kalmadan iyi huylu pigmente lezyon tedavisinde ve çeşitli tiplerde renkli dövme silmede gold standarda sahiptir. Uygulamalarda iki dalga boyu birlikte kullanılmaktadır.

 

Er:YAG 2940nm Lazer

Mikro lazer soyma ile kusursuz bir cilt için epidermal yenileme yapar. Atrofik akne yaralarını ve cerrahi sonrası hipetrofik yaraları tedavi edebilecek özelliklere sahiptir.

 

Er:YAG 2940nm Fraksiyonel Lazer

Cilt soyma ve lazer peeling uygulamalarında 9×9 ve 7×7 fraksiyonel başlıkları ile etkileyici sonuçlar alınmaktadır. Uygulamadan sonraki iyileşme süresi diğer uygulamalardan çok daha kısadır.

 

Radyo Frekans

 

radyofrekans

Omnimax™ bi-polar ve multi-polar RF olarak tasarlanmış başlıkları ile güvenli, neredeyse ağrısız ve cerrahi müdahaleye gerek kalmaksızın; vücut şekillendirme, sellülit giderme, cilt gençleştirme ve cilt sıkılaştırma uygulamalarında başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Çeşitli ve kolaylıkla değiştirilebilir başlık seçenekleri ile etkili sonuçlar için, silindirel başlıklar ile düz RF başlıkları kombine edilerek uygun derinliğe ve maksimum yüzeye etki etmektedir.

 

Uygun Başlıklar

 

Uygulamalarda farklı bölgeler için uygun başlıklar kullanıldığından daha etkili sonuçlar alınmaktadır. Büyük başlıklar, büyük bölgelerde ısıyı homojen yaymak için, küçük başlıklar da küçük ve derin bölgelerde üstün başarı sağlamak için tasarlanmıştır.

 

50 Watt RF’ te Maksimum Sonuç

Eşsiz teknolojisi sayesinde anında ve uzun süreli sonuçlarda güvenilir, etkili ve acısız uygulamaları 50 watta kadar çıkan RF gücü ile sağlamaktadır.

 

Görmek İnanmaktır

Omnimax™, üzerindeki renkli ekranda uygulayıcının basınç ve enerji kullanımını, uygulamak istediği enerji seviyesi ile hangi basınç seviyesinde olduğunu karşılaştırır.

 

Kontrollü Dinamik Atış (DPC)

 

dpcÜç farklı konfigürasyon seçeneği ile ideal tedavi parametrelerini seçmeyi sağlayan, lazer ile IPL arasında bir cihazdır. Termo elektronik soğutma, hassas optik filtreleme ve eşsiz enerji atışıyla güvenli, konforlu ve etkili tedavi sağlar.

 

Bütün Cilt Tiplerinde Etkili

Üç farklı atış yapısıyla (şekil 1) bütün cilt tiplerinde, kıl tiplerinde ve hatta bronzlaşmış ciltlerde maksimum sonuç vermektedir.

 

Son Derece Güvenli ve Etkili

Değiştirilebilen kontrollü atış tekniği ve başlık boyutları ile farklı bölgeler için hastanın cilt ve kıl tipine göre güvenli ve etkili uygulama sağlar.

 

Uygulama Çeşitliliği

Farklı filtreleme sistemi ve değiştirilebilir başlıkları sayesinde; fotorejüvenasyon, damar ve leke tedavileri aktif akne ve epilasyon gibi geniş bir yelpazede uygulama imkanı sağlamaktadır.

Değiştirilebilir Uygulama Başlıkları: 6.4cm2 / 3.4cm2 / 1.5cm2.

 

Epilasyonda Devrim!

 

Easymax özel başlığı ile 1.000.000 atış yaparak her tip cilt için büyük başarı sağlar. Uygulayıcısına büyük avantaj sağlar. Özellikle yaz mevsiminde epilasyon yapılması riskli iken, easymax bu riski ortadan kaldırır.

 

Termo Elektronik Soğutma (TEC)

Termo elektronik soğutma ile geniş alanlardaki uygulama sırasında epidermal ısıyı 5°C’ de tutar. Bu eşsiz metot maksimum güvenlik hasta konforu ve ekstra uygulamalarla (emla, buz pedi vb.) gereksinim duymaz.

 

Fraksiyonel Infrared

 

infraredNon-ablatif Infrared (IR) başlığı ile kırışıklık giderme ve cilt sıkılaştırmada büyük başarı sağlanmaktadır. OmniMax™, vücut uygulamalarında 6.4cm², yüz uygulamalarında 3.4cm² lük iki farklı IR başlığı ile çok yönlü işlem sağlamaktadır. Kollajen yenilemede, yüz ve vücut başlığı ayrıca fraksiyonel olarak da kullanılabilmektedir. OmniMax™ IR’nin yüz, boyun, kol, karın, kalça ve bacaklarda en iyi sonuçları verdiği yapılan çalışmalarla kanıtlanmıştır.

 

Hassas ve Ayarlanabilir Tedavi

IR yüz ve vücut olmak üzere iki tip başlık ile etkili uygulama sağlar.

 

Maksimum konfor ve güvenlik

Termo elektronik soğutma, safir cam ile epidermal koruma sağlar. Böylelikle hastaya uygulama sırasında daha etkin bir rahatlık oluşturur. Soğutma her atıştan önce, atış sırasında ve atış sonrasında 3 zamanlı epidermal soğutma sağlar.

 

Etkili Uygulamalar

Infrared ışık, tüm cilt tiplerinde vücutta ve yüzde istenilen derinliklere ulaşabilir. Bu da hastalar için etkili bir tedavi sunar.

 

Infrared ile Fraksiyonel Uygulama

Infrared başlıklarda, fraksiyonel uygulama imkanı sağlayan ekstra bir aparat bulunmaktadır. Böylece uygulama sonrası iyileşme süreci çok kısalmaktadır.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

Teknoloji Lazer, DPC, RF ve IR platformu Lazer teknolojisi 4 lazer başlıklar:
MaxEr: YAG 2940 | 0.2-1.2j/pulse | 0.3-1.5msec | Spotlar: 1,2,4
MaxEr: YAG 2940 Kesirli | 13mj/pixel @ 9x9dots 25mJ/pixel @ 7x7dots | 1,1.2,1.5 msn | Matrix: 9.5 * 9.5mm
MaxLP Nd: YAG 1064 | 30-450j/cm2 | 10,40,60,100 msn | Spotlar: 2,3,4,6
MaxQS Nd: YAG 1064/532 | 0,2-1,2 j / darbe | 20nsec | Spotlar: 1,2,4,6DPC teknolojisi:6 epilasyon başlıklar:

 

HR635 | HR580 | HR730 | HR730M (3.4cm2) | HR730S (1.5cm2) | HR635S (1.5cm2) |
Saç büyüme geriliği başlık: EasyMax 635 (1 milyon darbe)
2 tedavi başlıklar: SR580 (6.4cm2) | SR 580s (1.5cm2)
3. Vasküler ve pigmentli lezyonlar başlıklar: VP2535/950 (çift mod) | VP535 | VP535s (1.5cm2)
Akne başlık: AC415RF teknolojisi

 

2 başlıklar: 4 başlıklı MaxRF Gövde: Büyük düz kafa | Düz Ark kafa | Düz masaj Baş | 6 büyük silindirik elektrotlar kafa MaxRF Yüz ile 3 küçük silindirik elektrotlar kafaIR teknolojisi

 

Vücut ve yüz için 2 başlıklar: MaxIR vücut 850-1750 + fraksiyonel | 5-60j/cm2 | Spot 6.4cm2 | 10×4 yuvarlak lekeler
MaxIR yüz 850-1750 + fraksiyonel | 5-80j/cm2 | Spot 6.4cm2 | 7×3 yuvarlak lekelerBoyutlar (exdxy)

 

56 x 42 x 105 cm | 22 x 16,5 x 41 inç
Teknik özellikleri indirmek için bağlantıya tıklayınız. omnimax_teknikozellikler

 

 OmniMax-1